Wykonamy każdą uszczelkę!

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Precyzja wykonania

Szybka realizacja

Wytrzymałe materiały


Uszczelki silikonowe

Masa wykonana z tego syntetycznego materiału posiada właściwości pożądane w wielu gałęziach przemysłu. Uszczelki silikonowe wyróżniają się odpornością na wilgoć, wysokie, a nawet ekstremalne temperatury, promieniowanie ultrafioletowe i środki chemiczne. Jeżeli dodamy do tego długą żywotność oraz trwałość, okazuje się, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy.

 

Zastosowanie i zalety uszczelek silikonowych

Uszczelka wykonana z silikonu jest także niezwykle plastyczna, bezwonna oraz dobrze przewodzi ciepło. To właśnie te cechy zadecydowały o tym, że wypełniacze tego rodzaju są chętnie wykorzystywane w wielu różnych branżach, tj. spożywczej czy budowlananej.

 

Produkty, które oferujemy naszym klientom, wykonujemy precyzyjnym systemem CNC na ploterze oraz metodą na prasach mimośrodowych. Praca na tak profesjonalnym sprzęcie daje wiele możliwości - dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dowolny rodzaj uszczelek silikonowych. Na zamówienie produkujemy uszczelki silikonowe o różnym kształcie oraz grubości. Przyjmujemy także bardziej nietypowe zlecenia - do ich zrealizowania będziemy jednak potrzebować szkicu z wymiarami.

 

Produkujemy także uszczelki z innych tworzyw: teflonu, gumy, tektury termoizolacyjnej, filcu, preszpanu, poliamidu i wermikulitu.


Nasze atuty

Wykonamy Każdą Uszczelkę!

Ponad 33 lata Doświadczenia Przy Produkcji Uszczelek!

Najwyższa Jakość i Trwałość Uszczelek!

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

szczegóły