Wykonamy każdą uszczelkę!

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Precyzja wykonania

Szybka realizacja

Wytrzymałe materiały


Uszczelki Gambit

Jednym z produktów, który powstaje w naszej firmie, są uszczelki z płyty uszczelkarskiej Gambit, przeznaczone do uszczelnień technicznych. To innowacyjny, wysokiej jakości materiał wykonany z włókien aramidowych, mineralnych oraz wypełniaczy związanych ze sobą za pomocą lepiszcza z kauczuku, który charakteryzuje się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością chemiczną.

 

Zastosowanie uszczelek Gambit

Uszczelki Gambit dzięki swoim uniwersalnym właściwościom, mogą być stosowane w wielu branżach. Najczęściej wykorzystywane są w przemyśle:

 
  • ➤ spożywczym,
  • ➤ chemicznym,
  • ➤ maszynowym,
  • ➤ hutniczym,
  • ➤ energetycznym.
 

Właściwości uszczelek Gambit

W naszej firmie wykonujemy uszczelki m.in. z płyty uszczelkarskiej: AF-CHEMACID, AF-OIL, AF-U, PARO-GAMBIT i GAMBIT SOFT. Produkty są niepodatne na działanie kwasów, zasad, temperatury, a także na uszkodzenia mechaniczne, przez co wyróżniają się niezwykłą trwałością.

 

Olejoodporne płyty zalecane są do wysokich temperatur i ciśnień, a więc uszczelki mogą być wykorzystywane w instalacjach wody pitnej oraz połączeniach poddozorowych w trakcie przesyłu gazu ziemnego. Płyty AF-U są niewrażliwe na wodę, parę wodną, paliwa, oleje i naftę. Natomiast elastyczne produkty SOFT charakteryzują się niebywałą szczelnością nawet przy niskich zaciskach montażowych.


Nasze atuty

Wykonamy Każdą Uszczelką!

Ponad 33 lata Doświadczenia Przy Produkcji Uszczelek!

Najwyższa Jakość i Trwałość Uszczelek!

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

szczegóły