Wykonamy każdą uszczelkę!

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Precyzja wykonania

Szybka realizacja

Wytrzymałe materiały


Obróbka CNC styroduru

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na zaoferowanie usług przetwórczych uszczelek. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona między innymi o obróbkę CNC styroduru. Oferowane przez nas prace są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn oraz przez wykwalifikowanych pracowników gwarantujących najwyższą jakość usług. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają pewność dostosowania się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.


Charakterystyka styroduru

Styrodur powstaje ze spienionego polistyrenu i składa się z zamkniętych komórek, dzięki czemu odznacza się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki swojej budowie i strukturze znakomicie nadaje się do ochrony przed wysokimi oraz niskimi temperaturami. Materiał ten jest całkowicie gładki, co bardzo mocno uławia wszelkie prace montażowe. Bardzo ważną informacją jest fakt, że styrodur odznacza się wysoką odpornością na wilgoć.


Styrodur charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Parametr ten jest szczególnie istotny w przypadku montażu materiału w podłogach lub ścianach budynku. Podczas procesu produkcji można dodać do niego składnik opóźniający proces spalania, co sprawia, że podczas pożaru ogień nie rozprzestrzenia się tak szybko, jak w przypadku izolacji tradycyjnych.


Obróbka CNC styroduru - jak działamy?

Oferowane przez nas prace są realizowane pod indywidualne zamówienie klienta. Nie wymagamy rysunków technicznych stworzonych w specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym. Naszym doświadczonym pracownikom wystarczy odręczny szkic z zaznaczonymi wymiarami poszczególnych elementów styroduru. Tak przygotowane dane są wprowadzane do obrabiarki CNC, która natychmiast jest gotowa do działania, co znacznie przyspiesza proces realizacji.


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Korzystanie z usług naszej firmy to gwarancja dokładności oraz szybkości działania.


Nasze atuty

Wykonamy Każdą Uszczelkę!

Ponad 33 lata Doświadczenia Przy Produkcji Uszczelek!

Najwyższa Jakość i Trwałość Uszczelek!

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

szczegóły