Wykonamy każdą uszczelkę!

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Precyzja wykonania

Szybka realizacja

Wytrzymałe materiały


Uszczelki filcowe

Ten wyrób włókienniczy jest jednym z najstarszych znanych człowiekowi. Dzisiaj, mimo odmiennych sposobów pozyskiwania oraz rozwiniętej technologii, filc nie zmienił swoich izolacyjnych właściwości. Pochłania hałas i niemiłe dla ucha szumy oraz chroni powierzchnię przed zabrudzeniami i osiadaniem kurzu. Te cechy upodobała sobie szczególnie branża obuwnicza oraz meblarska, która często sięga po produkty z tego materiału.

 

Zastosowanie i zalety uszczelek z filcu

Produkty wykonane z tego surowca służą także do produkcji takich wyrobów jak elastyczne uszczelki filcowe. Ich zalety już dawno temu dostrzegli przedstawiciele branży motoryzacyjnej. Miękka, ale szczelna i mocna uszczelka filcowa wykorzystywana jest m. in. do zapobiegania wydostawaniu się smaru oraz zabezpieczania łożysk w silnikach przed różnymi nieczystościami.

 

Włóknina występuje pod różnymi postaciami - w wersji grubszej, cieńszej, z większą lub mniejszą gęstością, w kwadratowym lub okrągłym kształcie. To od zapotrzebowania klienta będzie zależeć, na jaki model się zdecyduje. Oprócz standardowej palety kolorów oraz kształtów, produkujemy także uszczelki nietypowe. Takie projekty wymagają od nas jednak większych przygotowań i szkicu od samego zleceniodawcy.


Nasze atuty

Wykonamy Każdą Uszczelkę!

Ponad 33 lata Doświadczenia Przy Produkcji Uszczelek!

Najwyższa Jakość i Trwałość Uszczelek!

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

szczegóły