Wykonamy każdą uszczelkę!

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Precyzja wykonania

Szybka realizacja

Wytrzymałe materiały


Uszczelki fibrowe i z preszpanu

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie jakościowych elementów uszczelniających. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona między innymi o uszczelki fibrowe i z preszpanu. Dostarczane materiały odznaczają się znakomitą jakością wykonania, wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na działanie różnego rodzaju środków chemicznych. Dostarczane materiały mogą stanowić element wyposażenia dla samochodów, maszyn rolniczych czy też urządzeń stosowanych w zakładach przemysłowych.

 

Wysokiej jakości uszczelki z fibry i preszpanu

Oferowane uszczelki fibrowe i z preszpanu są wykonywane w sposób tradycyjny. Są wycinane na prasach mimośrodowych oraz na ploterach tnąco-frezujących opartych o system CNC. Klientami naszej firmy są przede wszystkim przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkiej realizacji zamówienia oraz na doskonałej jakości produktu. Otrzymane zlecenie realizujemy maksymalnie w ciągu pięciu dni roboczych, a indywidualne podejście do każdego odbiorcy sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów. Bogate zaplecze maszynowe oraz kadra doświadczonych pracowników sprawiają, że proponowane uszczelki są przez nas tworzone ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Na specjalne zamówienie klientów produkt może zostać okuty żaroodporną taśmą stalową, co sprawia, że oferowane akcesorium może być montowane w układach generujących nawet bardzo wysokie temperatury.


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb. Uszczelki zamówione na kwotę powyżej 300 zł netto są wysyłane na koszt firmy. Ważną informacją jest fakt, że nasze przedsiębiorstwo realizuje zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu komputerowemu oraz jakościowym maszynom wszystkie produkty są wycinane z największą precyzją oraz z dbałością o nawet najmniejszy detal realizacji.


Nasze atuty

Wykonamy Każdą Uszczelkę!

Ponad 33 lata Doświadczenia Przy Produkcji Uszczelek!

Najwyższa Jakość i Trwałość Uszczelek!

Image 1

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi działalności naszej firmy

szczegóły
Image 2

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

szczegóły